KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15275111
nr 1527 5111
Ivan Stern
(f. 1977), Ryssland
Hus. Signerad, akvarell. Bladets mått: 56x38 cm, yttermått inklusive ram: 65x47 cm
Kondition: skadat blad
Ivan Stern, rysk bildkonstnär född 1977.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
600 kr
måndag 13 mars 2023
kl 19:48:10
12/3 18:49:16
13/3 17:51:08
Lis Husberg (f. 1920)